Něco málo o mě


Jmenuji se Tomáš Kirschner a v lednu 2018 oslavím kulaté padesáté kulatiny. Před jedenácti lety jsem poprvé okusil slast cestování a poznávání naší krásné modré planety a poprvé jsem přiletěl do Thajska. Tato dovolená zcela změnila můj život. Do Asie a především do Thajska jsem se na první pohled zamiloval a od té doby jsem do Bangkoku a do dalšch míst v Thajsku zavítal několikrát. Rád poznávám nová a pokud možno turisty nenavštěvovaná místa a tak ostrovy jako Koh Samui nebo Koh Lanta prozatím ušly mojí pozornosti.

Myslím si ale, že i další jedinci jako já mají raději hory, přírodu a místa bez turistů a rád bych jim proto svými radami nebo pomocí umožnil také poznat Thajsko, jeho kulturu a jeho obyvatele.
A proto vznikly tyto stránky a tyto moje nabídky.
Nejsem cestovní kancelář a nikdy nebudu. Živím se jako projektant a tyto výlety do Thajska jsou pouze pro mojí zábavu a vaše krásné zážitky. Ani letenky, ani hotely proto nejsou předem nasmlouvané a domluvené a může se stát, že budeme muset vše operativně řešit na místě. Počítejte proto prosím s tím, že nezajišťuji dovolenou all inclusive.